$1
Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym http://bagazniki-dachowe.eu/ jest firma BagBox z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Krakowskiej 98, 50-427 Wrocław, numer NIP: 8981829238.

$2
Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email bagbox4@gmail.com lub formularz kontaktowy na stronie.

$3
Przedmiotem świadczenia usług  jest umowa kupna-sprzedaży.

$4
Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

$5
Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.

$6
Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

$7
Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.

$8
Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta. Jeżeli taka nie istnieje w trybie niezgodności towaru z umową klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru.Miejscem składania reklamacji w takim jest siedziba firmy wymieniona w $1.

$9
Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.

$10
Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

$11
Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. termin realizacji zamówienia wynosi do 48 godzin.

$12
Za  nieodebranie przesyłki pobraniowej sprzedawca obciąży klienta kosztami wysyłki.

$13
Usługodawca ( sklep ) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

$14
Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883)

$15
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.